Jechał na „łysych” oponach. Młody kierowca roztrzaskał audi o przydrożne drzewo

68 141394
Rozbił audi o przydrożne drzewo w Podborczu | fot. KMP Zamość

O dużym szczęściu może mówić 20-latek, który prowadząc audi na łuku drogi stracił panowanie i uderzył w drzewo. Jak się okazało, auto miało trzy „łyse” opony i jedną letnią.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w miejscowości Podborcze w gminie Radecznica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Radecznica kierując pojazdem marki audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w drzewo.

W wyniku uderzenia o drzewo 20-latek został uwięziony w samochodzie, z którego pomogli mu się wydostać strażacy. Załoga karetki pogotowia przewiozła kierującego do szpitala, na szczęście po badaniach okazało się, że nie doznał groźniejszych obrażeń.

Jak ustalili policjanci, prawdopodobną przyczyną kolizji była nadmierna prędkość z jaką poruszał się kierujący audi niedostosowana do panujących na drodze warunków. Na jezdni zalegało błoto pośniegowe, miejscami było ślisko.

Okazało się również, że 20-latek poruszał się pojazdem technicznie nieprzystosowanym do zimowej jazdy. W audi w trzech zimowych oponach bieżnik był zużyty, natomiast czwarta opona była letnia i również z nadmiernie zużytym bieżnikiem.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. typowy 20 l wieśniak. audi za ostatni grosz, pewnie pińćset gadżetów ledow sredow ale na choćby najtańsze zimowki żal bylo wydać…… szacun chwilowy na wichurze był i to się liczy he he

  2. ollon nie obrażaj ludzi to po pierwsze po drugie są „nieśmiertelni” młodzi którzy myślą że są królami szos. Dobry i rozważny kierowca młody także, nawet na łysych oponach poradzi sobie na trudnej nawierzchni. Brawura niszczy ludzi

  3. do: wieś się bawi
    „Dobry i rozważny kierowca młody także, nawet na łysych oponach” – to się wzajemnie wyklucza- niestety statystyki jednoznacznie mi przyznają rację co tez potwierdził omawiany wieśniak powiększając grono tych wysokich słupków w statystyce wypadków i wieku. Co do obrażania jesli chodzi o wiesniaka. Wieśniak to stan umysłu, który posrednio opisałem – nie dotyczy pochodzenia. Sam jestem ze wsi.