Jechał 232 km/h po S17. Nie miał prawa jazdy, bo stracił je za punkty karne (WIDEO)

Puławscy policjanci zatrzymali kierującego mercedesem, który jechał z prędkością 232 km/h. Jak się okazało, mężczyzna nie posiadał też uprawnień do kierowania, bo stracił je za punkty karne.

 

Policjanci z puławskiej drogówki wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Prędkość”. Podczas działań mundurowi kontrolowali kierowców pod kątem przestrzegania ograniczeń prędkości, stanu trzeźwości oraz innych przepisów ruchu drogowego. Podczas akcji ujawniono 47 wykroczeń związanych z łamaniem przepisów dotyczących prędkości.

 

W trakcie działań, na drodze S17 (Lublin – Warszawa) policjanci namierzyli kierowcę mercedesa, który w widoczny sposób przekroczył dopuszczalną prędkość. Urządzenie do pomiaru prędkości wskazało, że kierowca pędził z prędkością 232 km/h.

 

Policjanci zatrzymali pirata do kontroli i wówczas okazało się, że kierowca, 42-letni mieszkaniec Warszawy nie posiada uprawnień do kierowania. Zostały mu bowiem zabrane za punkty karne, które otrzymał w związku z licznie popełnianymi wykroczeniami w ruchu drogowym. Teraz odpowie przed sądem.

 

Wideo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.