Jechał 145 km/h w terenie zabudowanym, stracił prawo jazdy

Pomiar prędkości | fot. Policja

Brakiem wyobraźni popisał się kierujący autem wyprodukowanym przez bawarskiego producenta, który w terenie zabudowanym jechał 145 km/h.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę, o godzinie 15.30 w miejscowości Katarzyn na drodze wojewódzkiej nr 809. Policjanci lubartowskiej drogówki do kontroli zatrzymali kierowcę pojazdu BMW. Kierowca tego pojazdu jechał z prędkością 145 km/g, gdzie w tym konkretnym miejscu obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Jak się okazało kierowcą BMW był 19-letni mieszkaniec Lublina. Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy oraz za popełnione wykroczenie skierowali wniosek u ukaranie do Sądu Rejonowego w Lubartowie. Ponadto jego konto zasiliło 10 punktów karnych.

 Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W takim przepadku powinni konfiskować pojazd jak ma to miejsce w UK albo USA.