Jak zostać taksówkarzem w ekspresowym tempie? Zatrudnij się w DAMEL TAXI!

taxi lublin
Taxi Lublin

Zaświadczenie lekarskie, psychologiczne i o niekaralności, własny samochód i lampa TAXI, uprzejme nastawienie, znajomość  Lublina wskazana, ale też umiejętne korzystanie z nawigacji.  Chęć do pracy – tylko tyle potrzebujesz, aby współpracować z najbardziej rozpoznawalną korporacją  w Lublinie! Jeśli  masz to wszystko i już jeździsz swoją taksówką? Zadzwoń i przekonaj się, że to takie proste. Możliwy niezobowiązujący okres próbny.

Damel TAXI to licencjonowana w zakresie pośrednictwa w przewozie osób korporacja z tradycjami – jej kierowcy odbierają pasażerów z najbardziej obleganych postojów w mieście i realizują tradycyjne zamówienia telefoniczne, których każdego dnia przybywa! Otrzymując zlecenia z systemu obsługi pasażerów Damel Twoje zarobki będą rosnąć w ekspresowym tempie! Dlaczego? Znakomita większość klientów woli rozliczać się bezpośrednio z kierowcą gotówką lub kartą płatniczą. Firma nie pobiera prowizji od Twojego utargu!

Damel Taxi – kariera taksówkarza w ekspresowym tempie i bez własnej działalności gospodarczej. Wystarczy też, że już jesteś „podpięty” pod innego Partnera lub korzystasz z jego samochodu i licencji. Od Damel TAXI otrzymasz dodatkowo oddzielną kasę fiskalną, która pozwoli Ci legalnie obsługiwać pasażerów. Korporacyjna aplikacja do otrzymywania zleceń świetnie rozszerzy Twoje możliwości na satysfakcjonujące przychody.

Damel TAXI poszukuje kierowców

Koleżanko i kolego, jeżeli szukasz ciekawej pracy,  lubisz jeździć samochodem i nie brakuje Ci kultury osobistej, to poszukiwania roboty możesz uznać za zakończone! Z piskiem opon wjeżdża na rejon oferta rozgrzana niczym asfalt po wyścigach samochodowych – Damel TAXI poszukuje kierowców chętnych do pracy!

ile kosztuje taxi w lublinie

Ofertę współpracy właśnie rozszerzyliśmy na właścicieli tzw. stajni. Masz swoje samochody TAXI z licencją? Nic nie stoi na przeszkodzie, by Twoi kierowcy otrzymywali również zlecenia z naszej Centrali Obsługi Pasażerów. Nie wnikamy w Twoje rozliczenia z kierowcami! Otrzymasz zintegrowaną z naszym systemem kasę, którą w prosty sposób zarejestrujesz w swoim US. Twój kierowca nadal będzie obsługiwał równolegle pasażerów w ramach aplikacji z którymi dotychczas współpracuje.

Damel to najlepsze kursy i ekipa taksówkarzy z wieloletnim doświadczeniem, do której już dziś możesz dołączyć! Dlaczego warto zacząć współpracę z Damel TAXI?

  • Atrakcyjne stawki za wozokilometr i opłata za wynajęcie zależne od pory dnia,
  • Zwroty za powrót z kursów poza teren Lublina i dodatek za pracę w nocy i święta,
  • Będziesz miał przywilej oczekiwania na postoju przy lotnisku oraz pod galerią VIVO,
  • Korporacja Damel TAXI liczy się ze zdaniem kierowców – wspólnie rozwijamy tę firmę,
  • Będziesz legalnie fiskalizował przejazdy i będziesz miał licencję,
  • Twój samochód będzie oznakowany logiem najbardziej zaufanej korporacji taksówkarskiej w Lublinie,
  • Na korporacyjnej aplikacji zobaczysz inne taksówki i swoje miejsce w kolejce do zleceń,
  • Będziesz widział kto otrzymuje zlecenie, a z tzw. giełdy zleceń pobierzesz zlecenie zanim skończysz obsługę poprzedniego. 
cena taxi lublin

Taxi Damel – zawsze bezpiecznie i możliwie ekspresowo

Szybko, ale przepisowo i bezpiecznie do celu – to nasza główna zasada. Jeżeli również i Ty wychodzisz z podobnego założenia, to szukamy właśnie Ciebie! Szczegóły na temat oferty pracy poznasz pod numerem telefonu 572 545 575 lub 602 658 475. Zapraszamy do kontaktu i nie przedłużamy ani chwili dłużej, bo kolejni pasażerowie czekają!

Damel to najlepsze kursy i ekipa taksówkarzy z wieloletnim doświadczeniem, do której już dziś możesz dołączyć! Dlaczego warto zacząć współpracę z Damel TAXI?

* realizowanie legalnych fiskalizowanych kursów z postoju Taxi (+łapki)

*zapewnimy Ci dostęp do indywidualnej kasy fiskalnej On-line

* otrzymasz aplikację do szacowania “ z góry” ceny umownej za kurs

* nie musisz mieć taksometru

  • Atrakcyjne stawki za wozokilometr i opłata za wynajęcie zależne od pory dnia,
  • Zwroty za powrót z kursów poza teren Lublina i dodatek za pracę w nocy i święta,

To się po prostu opłaca!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.