Jak wybrać kredyt? Open Finance doradza krok po kroku

Materiały prasowe

Wybór kredytu zależy od tego jakie mamy potrzeby. Dla jednych będzie to jak najniższy koszt, dla innych kluczowe jest to, aby pieniądze otrzymać bardzo szybko. Na co zwracać uwagę przy podejmowaniu decyzji?

Jak wybrać kredyt?

Kiedy zaczynamy myśleć o kredycie gotówkowym lub hipotecznym szukamy informacji o banku, który mógłby udzielić nam takiego kredytu. Swoje wyszukiwania opieramy na różnego rodzaju rankingach popularności banków, które znajdujemy w Internecie, czy też porównywarkach kredytowych.

Często jednak okazuje się, że bank najpopularniejszy wśród internautów ma takie kryteria udzielania kredytów np. hipotecznych, że niestety nie spełniamy jego wymogów. Wtedy zaczyna się nasza droga przez mękę…

Idziemy do kolejnego banku, kolejny raz opowiadamy doradcy o swojej sytuacji materialnej i niestety kolejny raz spotykamy się z odmową kredytowania. Takie sytuacje na pewno nas zniechęcają ale przede wszystkim powodują, że ponowne zapytania w bankach obniżają naszą zdolność kredytową.

Nasze finanse to poważna sprawa i należy podchodzić do tej kwestii z należytą starannością.

Co zrobić, żeby w prosty i skuteczny sposób uzyskać kredyt?

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z bezpłatnego pośrednictwa finansowego. Na początek wystarczy sprawdzić kalkulator kredytów hipotecznych, dzięki któremu porównamy oferty kilku banków i nakreślimy sobie wstępny obszar zainteresowań.

Będziemy też wiedzieć, o co dopytać, np. o prowizję kredytu, o wkład własny przy kredycie hipotecznym, czym jest pożyczka hipoteczna czy też po prostu, który kredyt jest  tańszy hipoteczny czy gotówkowy.

Na stronie open.pl jest również możliwość zrobienia sobie wstępnej kalkulacji kredytów gotówkowych i zebranie pytań dotyczących kredytów gotówkowych w bankach takich jak „czy można znaleźć kredyt gotówkowy bez prowizji, czy można nadpłacić kredyt gotówkowy”.

Kiedy już zapoznamy się z podstawowymi informacjami o kredytach trzeba zgłosić się do odpowiedniego eksperta, który przeprowadzi nas krok po kroku przez zawiłe procedury bankowe. W Lublinie takie usługi świadczą Eksperci Finansowi Open Finance. Zakres usług jakie świadczą dla Klientów w ramach pośrednictwa finansowego, to nie tylko kredyty hipoteczne czy gotówkowe, ale również:

 • Kredyty firmowe
 • Kredyty konsolidacyjne
 • Kredyty refinansowe
 • Kredyty samochodowe
 • Pożyczki hipoteczne
 • Ubezpieczenia na życie i majątkowe
 • Lokaty
 • Inne formy inwestowania, czy też programy oszczędnościowe (np. w celu zabezpieczenia emerytury, przyszłości dzieci itp.)

Kredyt hipoteczny i gotówkowy

Najpopularniejsze usługi świadczone przez naszych Ekspertów w Lublinie, to oczywiście wsparcie w temacie kredytów hipotecznych i gotówkowych. Eksperci Open Finance osiągnęli tu wysoki stopień wyspecjalizowania i potrafią znaleźć rozwiązania w najtrudniejszych sytuacjach o czym mogą świadczyć opinie zamieszczane przez naszych zadowolonych Klientów:

„Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Łukaszem. Rzetelny i kompetentny. Pomimo starań w wielu bankach nie mogłem osiągnąć określonej sumy kredytu-spotykałem się z odmową. Dopiero kiedy Pan Łukasz wziął sprawę w swoje ręce, kredyt – na dogodnych warunkach, otrzymałem w 2 dni. Gorąco polecam.”

Open Finance w zakresie kredytów współpracuje z kilkunastoma bankami. Na początku Ekspert wstępnie bada zdolność kredytową i przedstawia oferty tylko tych banków, które według naszej oceny będą dopasowane do możliwości finansowych Klienta, jak również będą najkorzystniejszą ofertą cenową.

A ponadto pomaga przy załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem produktów finansowych takich jak kredyt hipoteczny lub kredyt gotówkowy. Eksperci Finansowi Open Finance w Lublinie pomogą każdemu Klientowi przejść przez skomplikowany proces ubiegania się o uzyskanie kredytu. Problemy z notariuszem, z podatkami, kontaktem z urzędami czy z doradcą finansowym z banku w Lublinie? W tych kwestiach również możesz liczyć na naszą pomoc.

Proces kredytowy jest u nas procesem całościowym począwszy od badania zdolności poprzez:

 • Symulację warunków kredytu
 • Podpisanie umowy rezerwacyjnej lub przedwstępnej przy kredycie hipotecznym
 • Złożenie wniosków kredytowych
 • Analizę wniosku kredytowego
 • Podpisanie umowy kredytowej

Jesteśmy z Klientem na każdym etapie, tak aby skomplikowane procedury bankowe stały się dzięki pomocy naszych specjalistów maksymalnie uproszczone.

Kredyty firmowe, kredyty konsolidacyjne, ubezpieczenia, inwestycje

Jeśli Klient potrzebowałby kredytu dla swojej firmy, np. atrakcyjnego leasingu świadczymy pełne usługi również w zakresie kredytów firmowych. Nasi Eksperci w Lublinie zaproponują rozwiązania kredytów dla firm, które pozwolą  na rozbudowę i wzmocnienie działalności Twojej firmy, takich jak wspomniany leasing czy faktoring.

Nasze usługi, to również ubezpieczenia wszelkiego typu, począwszy od ubezpieczeń nieruchomości, poprzez samochodowe czy życiowe. Klient może uzyskać pełen wachlarz ofert ubezpieczeniowych w jednym miejscu.

Kredyty konsolidacyjne, ekokredyty gotówkowe na fotowoltaikę, kredyty samochodowe, również i takie propozycje mogą przedstawić Eksperci Open Finance w Lublinie.

A jeśli Klient byłby zainteresowany zainwestowaniem swoich środków finansowych specjaliści Open Finance dobiorą produkty inwestycyjne dostosowane do potrzeb i możliwości Klienta.

Warto wspomnieć, że podejmując współpracę z naszym Ekspertem Klient może liczyć na długoterminową relację zapewniającą opiekę nad jego produktami, tak aby Klient miał poczucie, że ma swojego osobistego opiekuna jego portfela, czy to kredytowego czy inwestycyjnego.

Czego najczęściej szukają klienci Open Finance?

Nasi Klienci w czasach pandemii najbardziej marzą o poprawie swoich warunków bytowych. Często realizują te małe marzenia, jak na przykład nowa aranżacja pokoju.

Klient, który zgłasza się do Eksperta Open Finance w sprawie kredytu gotówkowego, chce kupić sobie nowe biurko, wygodniejsze krzesło czy też lepszy laptop. Wszystko, to po to, aby praca zdalna czy nauka zdalna dzieci naszych Klientów była mobilizująca, a nie stresująca.

Kredyt gotówkowy na dowolny cel Ekspert Open Finance pomoże dobrać tak, aby  dostosować indywidulanie do potrzeb i możliwości Klienta.

Jednak równie często nasi Klienci zwracają się z pytaniami o kredyty hipoteczne, które pozwolą im spełnić marzenia o większym mieszkaniu czy domu.

Dla niektórych Klientów – szczególnie tych pracujących w ramach home office, czyli pracy zdalnej miasto ogranicza ich życiowe potrzeby i tak mocno blokowane przez kolejne lockdowny związane z pandemią. Część z firm umożliwia swoim pracownikom pracę z domu, więc lokalizacja blisko pracy coraz rzadziej jest kluczowym czynnikiem.

Z uwagi na te wszystkie składowe coraz częściej potrzebujemy większego mieszkania z dodatkowym pokojem, który użyjemy jako gabinet lub domu na obrzeżach Lublina z ogrodem, gdzie mimo lockdownu możemy spędzić czas z najbliższą rodziną.

Powodów do zmian warunków mieszkaniowych może być wiele, ale najważniejsze by zwrócić się po pomoc do właściwego fachowca zajmującego się  kredytami hipotecznymi czy gotówkowymi, tak by nasz komfort życia stał się lepszy dzięki większemu mieszkaniu bliżej pracy, działce pod Lublinem z pięknym domem, czy też zmianie aranżacji wnętrza w naszym mieszkaniu.

We wszystkich tych kwestiach pomogą specjaliści Open Finance. Zapraszamy do korzystania z usług Ekspertów Open Finance w Lublinie.

Jak znaleźć Open Finance w Lublinie?

Nasz oddział mieści się przy ulicy Lipowej 4 w Lublinie, w ścisłym centrum miasta (ulica łącząca Krakowskie Przedmieście z ul. Narutowicza). W bezpośredniej okolicy znajduje się parking gdzie są dostępne darmowe miejsca dla Klientów.

Nasza placówka otwarta jest od godziny 9 do 19. W budynku znajduje się osiem sal biurowych, gdzie w komfortowych warunkach można porozmawiać o sprawach biznesowych. Dla Klientów oczekujących proponowana jest aromatyczna kawa lub herbata.

Chcesz się umówić na spotkanie? Możesz to zrobić na stronie internetowej z formularzem. Możliwe są zarówno spotkania stacjonarne, jak również zdalne. Poza kontaktem telefonicznym istnieje również możliwość rozmowy za pomocą komunikatora Skype.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.