Jak sobota to tylko do pracy do Lidla… Sieć szuka pracowników na soboty

Klienci robiący zakupy w Lidlu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Lidl Polska szuka pracowników do pracy tylko na soboty. Sieć oferuje na plakatach zarobki rzędu 770 zł brutto miesięcznie, czyli nawet 48 zł brutto za godzinę.

W niektórych marketach sieci Lidl pojawiły się ogłoszenia o pracę w sklepach w soboty. Ile można zarobić? Stawka godzinowa jest taka sama, jak dla pełnego etatu. Jeśli pracujesz jeden dzień w tygodniu, to dostaniesz jedną piątą z kwoty 3850 zł brutto – czyli podstawowej stawki dla nowych kasjerów w Lidlu.

Po roku pracownicy mogą liczyć na stawki 3250-4050 zł brutto, a kasjerzy z dwuletnim stażem – od 3450 do 4350 zł brutto. Pensje pracowników w Lidlu są również uzależnione są od lokalizacji sklepów.

Praca w Lidlu w sobotę

Lidl oferuje od 770 zł brutto dla osób chętnych do pracy w sobotę od godz. 8 do 12. Lidl dodatkowo kusi nowych pracowników elastycznym czasem zatrudnienia, umową o pracę i dodatkowymi benefitami. W tym przypadku prywatną opieką medyczną.

Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze godzin mają zagwarantowane wszystkie świadczenia, w tym umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną w placówkach Medicover, ubezpieczenie grupowe Allianz, kartę Multisport, dofinansowanie kursów języków obcych, szkolenia oraz wyprawkę dla maluszka czy pierwszoklasisty” – wyjaśnia Aleksandra Robaszkiewicz, menedżer komunikacji w Lidl Polska.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.