Jak ma wyglądać nowy dworzec autobusowy? Przyjdź na spotkanie

Jak ma wyglądać nowy dworzec autobusowy? Przyjdź na spotkanie
Projekt nowego dworca autobusowego w Lublinie | fot. UM Lublin

Do 6 grudnia ratusz czeka na uwagi i opinie mieszkańców na temat dwóch projektów nowego dworca autobusowego w Lublinie.

 

Dwie odmienne koncepcje zagospodarowania rejonu Dworca Metropolitalnego dotyczą różnych propozycji bryły nowoczesnego obiektu, nowego układu drogowego z otwarciem placu Dworcowego dla ruchu pieszego oraz układu parkingów dla podróżnych.

 

Celem konsultacji jest uzyskanie opinii mieszkańców na temat prezentowanych koncepcji, proponowanych w nich rozwiązań architektonicznych, urbanistycznych oraz materiałowych, a w efekcie przyjęcie do realizacji projektu odpowiadającego na potrzeby zainteresowanych korzystaniem z obiektu.

 

Otwarte spotkanie z autorami projektów odbędzie się już dziś (środa) od godz. 17.00 w sali obrad Rady Miasta w Ratuszu. Swoje uwagi można też kierować na adres: [email protected] Informacje dotyczące konsultacji dostępne są na stronie www.lublin.eu/konsultacje.

 

Czytaj także: Dworzec metropolitalny w Lublinie ma powstać do 2023 roku. Zobacz wizualizacje

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.