Jak dojechać z Lublina na Air Show 2023 w Radomiu? Polregio uruchomi specjalny pociąg – CENA, ROZKŁAD

Pociąg na peronie stacji Lublin Główny
Pociąg na peronie stacji Lublin Główny | fot. Dominik Wąsik

Air Show w Radomiu to największa lotnicza impreza w Polsce. Odbędzie się ona już w najbliższy weekend 26-27 sierpnia 2023 r. Chętnych do uczestnictwa w wydarzeniu nie brakuje też wśród mieszkańców Lublina i regionu. Polregio uruchomi specjalny pociąg z Lublina do Radomia.

Air Show w Radomiu po raz ostatni odbyły się w 2018 roku. Po pięciu latach przerwy pokazy lotnicze wrócą na lotnisko na Sadkowie. Podczas pokazów widzowie mogą podziwiać wyczyny czołowych pilotów, a także z bliska zobaczyć samoloty, śmigłowce oraz uzbrojenie i wojskowy sprzęt wystawiony na ekspozycjach.

Zobacz także: Air Show Radom 2023. Minutowy PROGRAM pokazów – aktualizowany

Jak dojechać z Lublina na Air Show do Radomia

Polregio w porozumieniu z władzami województwa lubelskiego oraz organizatorami wydarzenia uruchomi specjalne pociągi z Lublina na Air Show w Radomiu. Dodatkowe pary pociągów z Lublina będą kursować od 26 do 27 sierpnia na trasach:

Lublin Główny – Lublin Zachodni – Stasin Polny – Motycz – Motycz Leśny – Miłocin Lubelski – Sadurki – Czesławice – Nałęczów – Łopatki – Klementowice – Końskowola – Puławy – Puławy Miasto – Puławy Chemia – Puławy Azoty – Gołąb – Skoki-Borowa – Dęblin – Garbatka-Letnisko – Pionki Zachodnie – Jedlnia-Letnisko – Radom Główny.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 23 sierpnia. Bilety są dostępne w cenie 34,60 złotych. Od tej kwoty przysługują jeszcze ulgi: 33, 37, 49, 51, 78, 93, 95 i 100 proc. Podróż z Lublina do Radomia według rozkładu zajmie 2h i 5 min.

Rozkład pociągów Polregio z Lublina na Air Show Radom 2023

DataWyjazd Lublin GłównyPrzyjazd Radom Główny
Sobota, 26 sierpnia6:088:13
Niedziela, 27 sierpnia6:088:13

Rozkład pociągów Polregio z Air Show Radom 2023 do Lublina

DataWyjazd Radom GłównyPrzyjazd Lublin Główny
Sobota, 26 sierpnia20:3322:34
Niedziela, 27 sierpnia19:0021:05

Zobacz także: Pokazy lotnicze Radom – AIR SHOW 2023. Ceny biletów: ile kosztują, gdzie kupić

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.