Jajko z niespodzianką. Zamiast zabawki w środku były narkotyki

Policjanci znaleźli w pojeździe marihuanę. Była ukryta w opakowaniach po jajku niespodziance. W sumie zabezpieczono niemal 300 działek narkotyku.

 

We wtorek włodawscy policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Podczas kontroli 20-letniego pasażera audi funkcjonariusze ujawnili środki zabronione w postaci marihuany. Mężczyzna ukrył je w dość nietypowym miejscu, bo w opakowaniu po jajku- niespodziance, które przechowywał w saszetce przy pasku.

 

Dodatkowo w miejscu zamieszkania 20-latka z Włodawy policjanci znaleźli kolejne ilości suszu. Łącznie z zabezpieczonego środka można by uzyskać ponad 300 działek narkotyku.

 

Mieszkaniec Włodawy usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.