Jadąc rowerem znalazł pieniądze na chodniku. Poszukiwany właściciel gotówki

pieniądze
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci szukają właściciela pieniędzy, które znalazł rowerzysta na chodniku na terenie gminy Wólka. Pieniądze musiały komuś wypaść, bo były porozrzucane po chodniku.

Do znalezienia pieniędzy doszło w minionym tygodniu. Na jeden z komisariatów w Lublinie zgłosił się rowerzysta, który przywiózł ze sobą gotówkę. Jak przekazał mundurowym, leżące na chodniku banknoty znalazł na terenie gminy Wólka, pomiędzy miejscowościami Bystrzyca a Swoboda.

Właściciela gotówki poszukują teraz policjanci. Gotówka jest do odebrania na Komisariacie Policji w Niemcach. Osoby podejrzewające, że może to być ich własność, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Niemcach przy ul. Różanej 18, z dyżurnym komisariatu pod nr tel. 47-811-12 10 lub bezpośrednio z dzielnicowymi asp. Anetą Malesą tel. 695 021 823 lub mł. asp Tomaszem Petelą tel. 695 021 817.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.