Jadąc rowerem nie zauważył szlabanu kolejowego. Wyłamał go, po czym odjechał. Rozpoznajesz go?

68 108883

Policjanci poszukują mężczyzny, który jadąc na rowerze wjechał w szlaban kolejowy powodując jego wyłamanie od urządzenia, a następnie odjechał.

 

Do zdarzenia doszło 20 czerwca około godziny 10:00 na przejeździe kolejowym przy ul. Rejowieckiej w Krasnymstawie. Jadący rowerem mężczyzna uderzył w opuszczony szlaban kolejowy (rogatkę).

 

Siła uderzenia była tak duża, iż opuszczany element został całkowicie odłamany od urządzenia samoczynnej sygnalizacji przejazdowej. Po zdarzeniu sprawca odciągnął szlaban na pobocze i odjechał.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 5756224 lub najbliższą jednostką policji tel. 997 i 112. Policja zapewnia anonimowość.

 

Zdjęcia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.