Irena Szumlak, skarbnik miasta odchodzi po 30 latach pracy dla Lublina

Prezydent Miasta Lublin i Skarbnik Miasta Lublin
Prezydent Lublina Krzysztof Żuk i skarbnik miasta Irena Szumlak

W Urzędzie Miasta Lublin przepracowała 30 lata. Irena Szumlak w czwartek, 19 listopada 2020 roku, po raz ostatni usiądzie przy swoim biurku w pracy. Przechodzi na upragnioną emeryturę.

W czwartek, 19 listopada 2020 r., po 30-stu latach pracy dla Lublina, Irena Szumlak kończy swoją misję na stanowisku Skarbnika Miasta, przechodząc na emeryturę. Na najbliższej Sesji Rady Miasta Lublin (19 listopada), prezydent Krzysztof Żuk przedłoży Radzie Miasta wniosek i projekt uchwał związanych ze zmianą na stanowisku Skarbnika Miasta Lublin.

Irena Szumlak została powołana na stanowisko Skarbnika Miasta Lublin 20 grudnia 1990 roku. Od ponad 45 lat związana jest z finansami publicznymi w administracji rządowej i samorządowej. Łączna wysokość dochodów budżetowych osiągnięta w latach 1991-2020, w czasie pracy Ireny Szumlak na stanowisku Skarbnika Miasta, to 30 mld 891 mln zł.

„W ciągu 30 lat nasz Lublin zmienił się nie do poznania i dzisiaj znajduje się w pierwszej lidze polskich miast. To efekt pracy wielu ludzi, którym jestem wdzięczny. Ale ogromna część tego sukcesu to zasługa Pani Skarbnik Ireny Szumlak. Z całego serca dziękuję za ponad 30-letnią służbę na rzecz naszego Miasta. Ta współpraca to był dla mnie ogromny zaszczyt” – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

„Kończąc 30-letnią pracę dla Samorządu Miasta Lublin serdecznie dziękuję za ten wspólny, pasjonujący czas. Był on niezwykłym okresem wytężonej i owocnej pracy. Jestem przekonana, że z wielu efektów naszej pracy możemy być dumni oraz że przyniosą one wymierne korzyści Mieszkańcom Lublina. Praca na rzecz Lublina przez tak długi czas była dla mnie ogromnym wyróżnieniem i honorem” – mówi Irena Szumlak, skarbnik Lublina.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.