Internet UPC nie działa. Awaria UPC Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław

kabel internet
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Klienci UPC od wczesnych godzin porannych zgłaszają problemy z dostępem do Internetu. Awaria Internetu dotyczy takich miast jak: Lublin, Warszawa, Kraków czy Wrocław.

Awaria Internetu UPC

UPC przechodzi aktualnie awarię. Użytkownicy skarżą się przede wszystkim na problemy w działaniu Internetu stacjonarnego. Klienci UPC, gdzie nie działa Internet UPC zgłaszają problemy z miast m.in. Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław i Gdańsk.

Jak na razie operator UPC nie zabrał głosu w sprawie awarii, w związku z czym nie znamy jej przyczyn i nie wiemy, jak długo potrwa jej usuwanie. W przypadku pojawienia się dodatkowych informacji będziemy na bieżąco informować.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.