Interaktywne gry w SKENDE za darmo

dzieci play stadion
Materiały prasowe

Już od najbliższego piątku (21 czerwca) SKENDE na dziewięć dni zmieni się w centrum rozrywki i gier. Z okazji zakończenia roku szkolnego będzie tu można zagrać w najnowsze, interaktywne gry.

LogujeMy się do zabawy SKENDE

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Fani piłki nożnej będą mogli rozegrać prawdziwe rozgrywki i doświadczyć sportowych emocji na najwyższym poziomie dzięki grze FIFA 19, dostępnej w specjalnej strefie z play station.

Z kolei na miłośników podniebnych akrobacji i awiacji czekają dwa symulatory lotów z wirtualną rzeczywistością. Każdy będzie mógł przejąć stery samolotu i poczuć się jak prawdziwy pilot.

W kolejnej strefie czeka multimedialny stand, który umożliwi projektowanie ubrań. Samodzielnie będzie można stworzyć niezwykłe stylizacje i ubrać modelki. To doskonała okazja do tego, aby wykazać się kreatywnością i poczuciem stylu. Ale to nie wszystko! Będzie można pochwalić się efektami swojej pracy innym, ponieważ stoisko umożliwi przygotowanie własnego pokazu mody. Oprócz tego znajdzie się tutaj także kącik plastyczny, w którym powstawać będą ciekawe prace.

Nie zabraknie też zabaw, które będą rozwijały zręczność i refleks. Zarówno dorośli i dzieci będą doskonale bawili się przy interaktywnej grze Knoocker, w której zadaniem uczestnika jest trafienie piłeczką w animacje pojawiające się na ścianie.

Organizatorzy pomyśleli także o najmłodszych uczestnikach. Na specjalnie rozstawionych wyświetlaczach pojawią się interaktywne kolorowanki z ulubionymi postaciami z bajek. Wszystko po to, aby w dobrej atmosferze uczcić koniec roku szkolnego i rozpoczynające się wakacje.

Wszystkie atrakcje będą dostępne w przestrzeniach SKENDE (atrium przed IKEA i pasaż handlowy) od 21 czerwca do 30 czerwca w godzinach od 11:00 do 20:00. Udział jest bezpłatny.

Informacje na temat eventu znajdują się na stronie: skendeshopping.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku o nazwie „LogujeMy się do zabawy” – link.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.