Incydent w autobusie. Dotknął pasażerkę w okolice miejsca intymnego. Rozpoznajesz go?

Policjanci zatrzymali 51-letniego Waldemara B. z Lublina
Policjanci zatrzymali 51-letniego Waldemara B. z Lublina | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny, który w autobusie komunikacji miejskiej dopuścił się innej czynności seksualnej wobec pasażerki. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Dotknął pasażerkę w okolice miejsca intymnego

Do zdarzenia doszło w autobusie komunikacji miejskiej w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że zarejestrowany przez kamery mężczyzna usiadł obok jednej z pasażerek.

W trakcie podróży sprawca dotknął pokrzywdzoną w okolice miejsca intymnego, po czym kobieta się przesiadła. Po opuszczeniu autobusu kobieta postanowiła powiadomić o tym incydencie policję.

Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 6. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Gospodarczej 1b, telefon 47 811 47 80.

Aktualizacja: https://spottedlublin.pl/51-latek-obmacywal-kobiety-w-autobusie-i-na-ulicy-udawal-tez-policjanta-legitymowal-mieszkanki/

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.