„Ilonko… bardzo Cię Kocham, wróć…”. Nietypowe wyznanie na billboardzie

30739004 2109165049327335 3025828065172258816 n
Niecodzienne wyznanie miłości na billboardzie | fot. czytelnik Adi

Nie wiadomo za co przeprasza i czy przeprosiny zostały przyjęte. Jedno jest pewne: Krzysztofowi nie brakuje wyobraźni ani determinacji, by walczyć o miłość Ilony.

Przeprosiny i wyznanie miłości umieścił na dużym przydrożnym billboardzie. Bez wątpienia w tym związku wydarzyło się coś takiego, co mocno zgniewało Ilonę, a Krzysztofa zmusiło do spektakularnych przeprosin.

Billboard stoi na terenie XXX Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego przy ul. Zana w Lublinie. Prawdopodobnie stanął właśnie w tym miejscu, bo Ilona może poruszać się tą ulicą, o której mowa w przeprosinach. Co takiego zrobił Krzysztof? I czy Ilona da mu jeszcze jedną szansę?

Ilono odezwij się do naszej redakcji i daj nam znać, czy dałaś drugą szansę Krzysztofowi!

Billboard z przeprosinami | fot. wykop, użytkownik: asert4

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Takie same przeprosiny już od jakiegoś czasu słyszę na antenie radia eski 🙂

  2. Ilonko nie daj sie nabrac. Ja sie dalam i teraz jestem sama z trzema chlopaczkami. Tatus sie wymiksowal. Lepiej jest samej niz z klamczuchem

  3. Ciekawe co nawywijał, że takie przeprosiny publikuje. Mój facet jak się posprzeczaliśmy też się szarpnął i przez pocztę kwiatową mi przysłał 100 róż. Nie powiem, wzruszyłam się i mnie tym rozbroił.

  4. Ten Krzysztof to niezły palant, zostawił żonę z dzieckiem dla Ilonki, trzymać się z daleka od tego człowieka. Krzyś ma założona niebieską kartę, bił matkę własnego dziecka, kłamca jakich mało. Strach pomyśleć co zrobił tej dziewczynie. Ilona nie wracaj do niego zniszczy Cię psychicznie, bo to chory człowiek.

  5. Nie wierze, beatce nie wyszło w życiu i z zazdrości,, skoro mi nie wyszlo” będzie wrzucać wszystkich do jednego worka… daj jej spokój zawistna babo..To są ich sprawy mącicielko zyciowa