Ikea zamknięta w Wigilię. Sieć zdecydowała się nie otwierać sklepów 24 grudnia

ikea lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Ikea poinformowała, że jej wszystkie sklepy w Polsce będą zamknięte w Wigilię. Decyzja jest podyktowana dobrem pracowników, którzy przerwę świąteczną rozpoczną już 24 grudnia.

Sklepy zamknięte w Wigilię

„Święta są okresem podsumowań i wypoczynku, zatem nasi pracownicy w tym roku będą świętować dłużej – od 24 do 26 grudnia. Wierzymy, że wszyscy skorzystamy z tego dodatkowego czasu w najlepszy dla nas sposób” – poinformowało biuro prasowe Ikea Polska.

W Wigilię wszystkie sklepy Ikea w Polsce będą nieczynne. Dotyczy to także Punktów Odbioru Zamówień IKEA, Studiów Planowania IKEA oraz Centrum Wsparcia Klienta Domolinia. Klienci będą mogli dokonywać zakupów 24/7 na IKEA.pl i przez Aplikację Mobilną IKEA z odbiorem lub dostawą po świętach.

Sklepy Ikea będą ponownie otwarte od 27 grudnia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.