IKEA wycofuje ze sprzedaży miski, kubki i talerze. Ryzyko pęknięcia i oparzenia

ikea
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

IKEA wycofuje miski, kubki i talerze z serii HEROISK i TALRIKA ze względu na ryzyko pęknięcia i oparzenia w przypadku spożywania gorącej żywności. Klienci mogą zwrócić produkty bez paragonu.

IKEA wycofuje miski, kubki i talerze ze sprzedaży

„Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla IKEA, dlatego podejmujemy środki ostrożności i wycofujemy z rynku miski, talerze i kubki z serii HEROISK i TALRIKA, ponieważ mogą pęknąć i spowodować oparzenia wywołane kontaktem z ich gorącą zawartością” – czytamy w komunikacie sieci IKEA.

Produkty z serii HEROISK i TALRIKA można oddać w każdym sklepie IKEA, gdzie zostanie dokonany pełen zwrot kosztów zakupu. Dowód zakupu (paragon) nie jest potrzebny. Klienci mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 22 275 05 00.

IKEA wycofuje talerze, miski i kubki HEROISK oraz TALRIKA ze względu na ryzyko pęknięcia i oparzenia
IKEA wycofuje talerze, miski i kubki HEROISK oraz TALRIKA ze względu na ryzyko pęknięcia i oparzenia


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.