IKEA wycofuje ten produkt i prosi o zwrot. Sprawdź, czy masz go w swoim domu

5 lat sklepu IKEA w Lublinie
5 lat sklepu IKEA w Lublinie | materiały prasowe

W związku z wystąpieniem ryzyka oparzenia podczas użytkowania ładowarki USB. IKEA podjęła decyzję o jego wycofaniu. Komunikat dotyczy ładowarki USB ÅSKSTORM 40 W. Ładowarkę USB ÅSKSTORM 40 W w kolorze ciemnoszarym można zwrócić w dowolnym sklepie IKEA, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Dowód zakupu (paragon) nie jest wymagany.  

Niebezpieczeństwo podczas użytkowania

IKEA bezpieczeństwo swoich produktów stawia na pierwszym miejscu, dlatego wycofuje ładowarkę USB ÅSKSTORM 40 W w ciemnoszarym kolorze z powodu potencjalnego uszkodzenia kabla zasilania. Uszkodzenie produkt może nabyć wskutek zginania lub owijania go wokół urządzenia.

Uszkodzona ładowarka zwróć ją do IKEA
Uszkodzona Ładowarka IKEA prosi o zwrot | fot. IKEA

Taki defekt może prowadzić do narażenia użytkowników na oparzenia lub porażenie prądem, co skłania nas do wycofania tego produktu z rynku — piszę IKEA w swoim komunikacie.

Zwrot pieniędzy bez potrzeby posiadania paragonu w IKEA

Ładowarkę możesz zwrócić w dowolnym sklepie IKEA. Nie potrzebujesz do tego paragonu. Pełny zwrot pieniędzy otrzymasz, bez konieczności jego posiadania.

Uszkodzona seria ładowarek IKEA
Uszkodzona Ładowarka IKEA nr. seryjny | fot. IKEA

Ładowarkę USB ÅSKSTORM 40 W w kolorze ciemnoszarym można zidentyfikować po numerze modelu ICPSW5-40-1, który widnieje na etykiecie umieszczonej na spodzie ładowarki USB.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.