Idzie majówka. Co z opłatami za parkowanie w długi weekend majowy?

Parkomat w Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie
Parkomat w Strefie Płatnego Parkowania w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Już w sobotę rozpoczyna się długi majowy weekend. Wielu kierowców zastanawia się, jak będzie wyglądało parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania w majówkę. Postanowiliśmy to sprawdzić.

SPP w majówkę 2022 Lublin

Zgodnie z obowiązującą uchwałą opłata za postój pojazdów w Strefie Płatnego Parkowania (SPP) w Lublinie obowiązuje w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-18.00. Oznacza to, że w niedzielę 1 maja postój pojazdów w SPP będzie darmowy.

Wielu kierowców zastanawia się, jak wygląda sytuacja z parkowaniem 2 i 3 maja.

„W poniedziałek 2 maja Strefa Płatnego Parkowania funkcjonuje bez zmian, natomiast w dzień świąteczny – 3 maja korzystanie z SPP będzie bezpłatne” – informuje Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.