Icemania rozpoczyna nowy sezon. Otwarcie w sobotę [CENY, PROMOCJE]

Od soboty mieszkańcy Lublina i regionu będą mogli korzystać z lodowiska Icemania. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji już przygotował taflę i rozpoczyna sezon zimowy. Jakie nowości?

Od soboty mieszkańcy Lublina będą mogli korzystać z lodowiska Icemania przy al. Zygmuntowskich 4. Od poniedziałku do piątku lodowisko będzie czynne w godzinach 8-20.15, w weekendy, ferie i święta w godz. 11-20.15.

Godzina jazdy od poniedziałku do piątku oraz w weekendy do godz. 14.30 kosztuje 9 zł, w weekendowe popołudnia – 12 zł. Nowością podczas tego sezonu będzie bilet No Limit, dzięki któremu będziemy mogli jeździć na łyżwach bez limitu. Szczegóły w cenniku poniżej materiału.

Wypożyczenie łyżew bez limitu to koszt dodatkowych 7 zł. Na chętnych czeka blisko 600 par sprzętu. MOSiR, który zarządza obiektem, oferuje także bilety rodzinne w korzystnej cenie.

– W tym roku dodatkowo zamówiliśmy 110 par nowych łyżew – wyprodukowanych przez renomowaną włoską firmę, przygotowanych specjalnie do publicznych lodowisk i wypożyczalni. Łyżwy tej klasy są m.in. na lodowisku działającym na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR w Lublinie.

Wśród zamówionych łyżew jest również kilka par tzw. dwupłozówek – łyżew wyposażonych w dwie płozy, przeznaczonych dla dzieci do nauki jazdy. To pierwsze tego typu łyżwy w historii lubelskiego lodowiska.

O lodowisku Icemania

Lodowisko Icemania mieści się w Hali Lodowej przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie – wejście od strony ul. Lubelskiego Lipca, obok kompleksu Aqua Lublin. Tafla lodu ma wymiary 30×60 metrów, co wyczerpuje kryteria konieczne do rozgrywania na niej m.in. meczów hokejowych. Grubość lodu wynosi od 5 do 7 centymetrów. Jednorazowo na płycie lodowiska może przebywać ok. 300 osób.

Przy lodowisku działa wypożyczalnia sprzętu. Są w niej zarówno łyżwy do hokeja (295 par), jak i do jazdy figurowej (255 par), w rozmiarach od 25 do 50. Są również kaski i pingwiny, przydatne najmłodszym do nauki jazdy na łyżwach.

Cennik lodowiska Icemania

cennik-icemania-lodowisko-promocje-lublin

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.