I ruszyli… Kierowcy pojechali po części zachodniej obwodnicy Lublina [ZDJĘCIA]

Łatwo nie było. Poranne korki sięgały kilka kilometrów, a to w tych godzinach nie wróżyło dobrze. Zachodnia obwodnica otwarta.

Od dziś kierowcy korzystają z kilometrowego fragmentu zachodniej obwodnicy Lublina. Wyjeżdżając z Lublina na rondzie w Maryninie kierują się na Rzeszów przez nowy przebieg drogi wojewódzkiej 747 prowadzący do węzła Lublin Węglin. Następnie łącznicą wjeżdżają na obwodnicę i jej wylot w kierunku południowym. Jadąc od strony Rzeszowa korzystamy z obwodnicy i na pierwszym węźle zjeżdżamy do Lublina.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do oddania do użytkowania całej zachodniej obwodnicy Lublina. Przełożenie ruchu umożliwi wykonawcy przeprowadzenie ostatnich prac na budowie zachodniej obwodnicy Lublina.

Galeria

(fot. Krzysztof Nalewajko)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.