Hyundaia zastąpić niełatwo. WORD unieważnił przetarg na dostawę nowych aut egzaminacyjnych

WORD Lublin
WORD Lublin | fot. Dominik Wąsik

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie unieważnił przetarg na wynajem samochodów na potrzeby przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy kategorii B. W przetargu nie wpłynęła żadna oferta.

Problem z nowymi samochodami dla WORD

W kwietniu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie ogłosił przetarg na wynajem 18 fabrycznie nowych aut, które zastąpiły by obecne Hyundaie i20 w przeprowadzaniu egzaminów praktycznych na prawo jazdy kat. B. WORD czekał na oferty zainteresowanych firm do 10 maja.

WORD zamierzał wydać na wynajem nowych samochodów 768 tys. zł. Zamierzał, bo przetarg na wynajem samochodów finalnie został unieważniony. Dlaczego? W uzasadnieniu czytamy iż w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. A to oznacza dla ośrodka spore problemy.

Przypomnijmy tylko, że nowe samochody egzaminacyjne muszą znaleźć się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego nie później niż 1 grudnia, gdyż tylko do końca listopada obowiązuje dotychczasowa umowa najmu na hyundaie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.