Hulajnogi Bolt w Lublinie podrożały. Nowe stawki już obowiązują [SPRAWDŹ]

Uszkodzona hulajnoga Bolt
Uszkodzona hulajnoga Bolt | fot. Dominik Wąsik

Firma Bolt podniosła ceny wypożyczenia hulajnóg w Lublinie. Aktualizacja cen zbiegła się z końcem sezonu Lubelskiego Roweru Miejskiego, który wróci na ulice Lublina wiosną 2023 r. Przypadek?

Za nami ósmy sezon Lubelskiego Roweru Miejskiego. 31 października był ostatnim dniem działania miejskiej wypożyczalni rowerów. Jednoślady powrócą na ulice Lublina wiosną przyszłego roku. W minionym sezonie łączna liczba wypożyczeń Lubelskiego Roweru Miejskiego wyniosła blisko 210 tys., natomiast ich łączny czas użytkowania przekroczył ponad 7,5 mln minut.

Nowy cennik hulajnóg Bolt Lublin

Przerwa Lubelskiego Roweru Miejskiego zbiegła się „przypadkowo” z aktualizacją cennika hulajnóg Bolt, które można wypożyczyć w Lublinie. Do końca października podróż zieloną hulajnogą estońskiego operatora kosztowała 0,60 zł za minutę. Przed kilkoma dniami operator postanowił podnieść kwotę do 0,80 zł za każdą minutę użytkowania hulajnogi. Koszt odblokowania hulajnogi jest nadal darmowy.

  • Odblokowanie: 0 zł
  • Minuta jazdy – 0,80 zł
  • Pauza – 0,25 zł/min.
  • Rezerwacja – 0,25 zł/min.

Na terenie naszego miasta użytkownicy mogą także skorzystać z hulajnóg pod szyldem Hopp. Sprawdź cennik hulajnóg w Lublinie: Hulajnogi na minuty w Lublinie: Bolt, Hopp. Jak wypożyczyć, ile kosztują?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.