Hrebenne: Wypadek podczas prac polowych. 28-latek został przygnieciony przez ciągnik

68 110297

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w środę w Hrebennem. Ciągnik rolniczy przygniótł 28-letniego mężczyznę. Zginął na miejscu.

 

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Hrebenne (pow. hrubieszowski). Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 28-letni mężczyzna wyjechał ciągnikiem rolniczym, gdzie wykonywał prace polowe.

 

W pewnym momencie z nieustalonych dotąd przyczyn pojazd z polnej drogi przewrócił się na pole i przygniótł kierującego. Na miejsce pobiegł pracujący na sąsiednim polu mężczyzna, który niezwłocznie powiadomił o zdarzeniu służby ratunkowe. Niestety 28-latek w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.

 

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.