Hotel Moxy powstanie przy ul. 1 Maja w Lublinie. Mamy jego wizualizacje

MOXY LUBLIN str.27
Wizualizacja Hotelu Moxy na ul. 1 Maja w Lublinie | materiały prasowe

Do 2022 roku w Lublinie ma otworzyć się trzygwiazdkowy hotel pod szyldem sieci Marriott International. Hotel Moxy ma mieć 120 pokoi, restaurację oraz centrum konferencyjne.

„Goście hotelu znajdą się w zapierającej dech w piersiach industrialnej przestrzeni, skłaniającej do kreatywnego spędzania czasu. Światowe trendy spotkają się z mocnymi akcentami lokalnymi. Tu będzie można poczuć się jak u siebie. Odwiedzających zaskoczy niestandardowy sposób wprowadzenia atrybutów, które nawiązują do historii lubelskiego przemysłu” – czytamy w opisie planowanej inwestycji.

Hotel Moxy powstaje przy ul. 1 Maja w Lublinie. Od strony ul. Lubelskiego Lipca ’80 hotel będzie miał sześć kondygnacji. Powierzchnia hotelu wyniesie łącznie 7500 mkw. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 120 pokoi oraz 60 miejsc parkingowych. Równolegle do ul. 1 Maja powstanie 3-kondygnacyjna bryła obiektu z elewacją frontową połączoną z pobliską kamienicą.

MOXY LUBLIN str.30
Wizualizacja Hotelu Moxy na ul. 1 Maja w Lublinie | materiały prasowe

„Elewacja budynku zachowa historyczny układ działek, a wysokością będzie nawiązywała do gzymsów sąsiednich kamienic. Filozofia hotelu oraz podkreślający ją design to odpowiedź na potrzeby ludzi młodych duchem, którzy od czasu spędzanego zawodowo, czasu wolnego, wreszcie – od życia – chcą więcej” – wyjaśnia Sylwia Dołęgowska, wiceprezes zarządu CRH Holding.

Moxy należy do Marriott International – największej na świecie międzynarodowej sieci luksusowych hoteli, która dysponuje ponad 6700 obiektami w 127 krajach. Otwarcie hotelu planowane jest w 2022 r.

MOXY LUBLIN str.29
Wizualizacja Hotelu Moxy na ul. 1 Maja w Lublinie | materiały prasowe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.