Hotel Lwów w Lublinie wystawiony na sprzedaż za 15 milionów złotych

Hotel Lwów wystawiony na sprzedaż
Hotel Lwów wystawiony na sprzedaż | fot. Hotel Lwów

Hotel Lwów w Lublinie szuka nowego właściciela. Trzygwiazdowy obiekt hotelarski został wystawiony na sprzedaż za kwotę 15 milionów złotych.

Hotel Lwów na sprzedaż

Na popularnym portalu ogłoszeniowym pojawiła się oferta sprzedaży trzygwiazdkowego Hotelu Lwów, który mieści się przy ul. Bronowickiej, przy Parku Bronowice. Obiekt dysponuje 34 pokojami oraz 4 salami restauracyjnymi. Hotel funkcjonuje od 2005 roku.

Łączna powierzchnia użytkowa obiektu to 2 tys. mkw. Właściciel hotelu wycenił obiekt na kwotę 14 mln 999 tys. złotych.

Przypomnijmy, że w sierpniu pojawiło się również ogłoszenie dotyczące sprzedaży największego hotelu w Lublinie – Hotelu Victoria. Poznaj szczegóły: Hotel Victoria w Lublinie wystawiony na sprzedaż za 38 milionów złotych

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Pracowali tam ludzie, którzy doskonale prowadzili hotel,,czuli,, gastronomię!
  Obecnie P. MANAGER ( za duże słowo ale trudno) przychodzi na 15 do pracy, nie odpisuje na maile- ale może!-przecież jest małżonką jednego w właścicieli- sytuacja jedna z wielu….
  Mamy mało klientów, gości hotelowych, co zrobimy- tak podnieśmy ceny…..
  Strzały w kolano raz za razem
  Bardzo miło wspominam Hotel Lwów, ale za dawnych czasów, teraz to zapomniane miejsce.
  Mam nadzieję że nowy nabywca doprowadzi miejsce do dawnej świetności, tak jak to zrobili obecnie Właściciele Dwór Bogucin ( kiedyś też należało do tych samych właścicieli co obecny Lwów)