Hotel Europa w Lublinie wystawiony na sprzedaż

DSC03647
Hotel Europa w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Spółka Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK ogłosiła sprzedaż Hotelu Europa w samym centrum Lublina. Właściciel czeka na oferty kupna do 17 grudnia.

Hotel Europa to jeden z najbardziej luksusowych hoteli w regionie. Budowa kamienicy rozpoczęła się w 1865 roku i trwała dwa lata. Początkowo gmach był nazwany Hotelem Europejskim. Podczas II wojny światowej częściowo został zniszczony. Po wojnie obiekt został odnowiony. Na przełomie lat 90. i 2000 hotel przeszedł gruntowną renowację.

Hotel Europa posiada łącznie 73 pokoje oraz 6 klimatyzowanych sal konferencyjnych. Czterogwiazdkowy hotel położony jest przy Placu Litewskim w Lublinie.

Szczegóły dotyczące przetargu sprzedaży Hotelu Europa znajdziecie na stronie bieszczadypttk.pl.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.