Hotel Europa w Lublinie ma nowego najemcę. Remont w budynku, rekrutacja pracowników

Hotel Europa w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Hotel Europa mieszczący się w centrum Lublina ma nowego najemcę. Jest nim firma z Warszawy, która w swoim portfelu ma już cztery hotele w Zakopanem, Wiśle, pod Warszawą i na Mazurach.

Przypomnijmy, że pod koniec marca 2020 r. zarządzająca obiektem spółka Europa zdecydowała o zamknięciu Hotelu Europa do odwołania. Decyzja była podyktowana sytuacją związaną z rozpowszechnianiem się choroby wirusa COVID-19. Pomimo otwarcia branży hotelarskiej po przestoju spółka Europa nie zdecydowała się na otwarcie obiektu.

Od końca lipca Hotel Europa przy Krakowskim Przedmieściu zmienił swojego dzierżawcę. Nowym najemcą jest warszawska spółka Platan Hotels & Resorts, która obecnie zarządza takimi obiektami jak: Aries Hotel & SPA w Zakopanem, Aries Hotel & SPA w Wiśle, Klub Mila Zegrzynek pod Warszawą oraz Klub Mila Kamień na Mazurach.

Aktualnie obiekt przechodzi remont, by w najbliższym czasie móc przyjąć pierwszych gości. Spółka rekrutuje do pracy w hotelu w Lublinie. Poszukiwani są kandydaci do stanowisk:

  • recepcja – kierownik działu, recepcjonista, portier
  • służba pięter – kierownik działu, pracownik sprzątający
  • gastronomia / restauracja / kuchnia – kierownik działu, kelner, barman, szef kuchni, kucharz, pomoc kuchenna
  • dział techniczny – koordynator techniczny, pracownik techniczny
  • administracja – pracownika kadrowo-administracyjny, magazynier

Przypomnijmy, że budynek hotelu jest własnością spółki Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK z siedzibą w Sanoku. Hotel Europa posiada łącznie 73 pokoje oraz 6 klimatyzowanych sal konferencyjnych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.