Hoop Cola Można Inaczej – spotkanie z youtuberami na Arenie Lublin

„Można Inaczej” to internetowy talent show, który ma wyłonić nowe gwiazdy polskiego YouTube’a. Mentorzy akcji, organizowanej przez Agorę i Hoop Colę, wybrali 12 kanałów, które wezmą udział w jej kolejnym etapie. Jesteś fanem Szwagrów, Gimpera czy Izaka? Już w sobotę spotkanie z youtuberami w Lublinie.

W warsztatach, organizowanych na przełomie maja i czerwca br., wzięły udział cztery grupy twórców wytypowanych przez mentorów konkursu. Przewodnikami młodych YouTuberów po świecie wideo byli: Chwytak TV, Gimper, Izak, Letni Chamski Podryw, Mandzio oraz Śmiechawa TV współpracujący z siecią Epic Makers (dotychczas zgrupowanych w sieci Agora Internet Artists), a także Piotr Ogiński z kanału Kocham Gotować. Pod okiem doświadczonych twórców oraz specjalistów od montażu, pisania scenariuszy czy praw autorskich uczestnicy akcji doskonalili warsztat i zdobywali cenną wiedzę. Spośród autorów 48 kanałów mentorzy wybrali 12 kanałów, które wezmą udział w kolejnym etapie.

Zwycięzcy warsztatów to: Abyssal Specter, Czemu Nie, DżoDżo, Expertyza, Mr.Cookie, Niebiesky, Ostatni w Raju, Spizgersi, Subiektywnie TV, SWC Vlog, The Soapy i Wydymani.

Najlepsza dwunastka wyruszy wspólnie z mentorami w podróż po ośmiu miastach Polski. W każdym z nich będą stawać przed różnymi zadaniami i relacjonować ich wykonanie na kanale Hoop Coli na YouTube, Veedo.pl i platformie eskaGO. Najlepsze produkcje stworzone podczas podróży wyłonione zostaną na podstawie liczby wyświetleń, a najlepsza grupa stanie przed finalnym zadaniem na wyjeździe zagranicznym.

Lublinianie będą mieli okazję już w sobotę 15 sierpnia spotkać się z Gimperem, Izakiem czy Szwagrami z kanału ŚmiechawaTV. Gospodarzem spotkania będzie Historia bez cenzury.

Gdzie? Stadion Arena Lublin
Czas? Start godzina 17.00

Wstęp wolny

pobraneWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.