Hoop Cola Można Inaczej – spotkanie z youtuberami na Arenie Lublin

„Można Inaczej” to internetowy talent show, który ma wyłonić nowe gwiazdy polskiego YouTube’a. Mentorzy akcji, organizowanej przez Agorę i Hoop Colę, wybrali 12 kanałów, które wezmą udział w jej kolejnym etapie. Jesteś fanem Szwagrów, Gimpera czy Izaka? Już w sobotę spotkanie z youtuberami w Lublinie.

W warsztatach, organizowanych na przełomie maja i czerwca br., wzięły udział cztery grupy twórców wytypowanych przez mentorów konkursu. Przewodnikami młodych YouTuberów po świecie wideo byli: Chwytak TV, Gimper, Izak, Letni Chamski Podryw, Mandzio oraz Śmiechawa TV współpracujący z siecią Epic Makers (dotychczas zgrupowanych w sieci Agora Internet Artists), a także Piotr Ogiński z kanału Kocham Gotować. Pod okiem doświadczonych twórców oraz specjalistów od montażu, pisania scenariuszy czy praw autorskich uczestnicy akcji doskonalili warsztat i zdobywali cenną wiedzę. Spośród autorów 48 kanałów mentorzy wybrali 12 kanałów, które wezmą udział w kolejnym etapie.

Zwycięzcy warsztatów to: Abyssal Specter, Czemu Nie, DżoDżo, Expertyza, Mr.Cookie, Niebiesky, Ostatni w Raju, Spizgersi, Subiektywnie TV, SWC Vlog, The Soapy i Wydymani.

Najlepsza dwunastka wyruszy wspólnie z mentorami w podróż po ośmiu miastach Polski. W każdym z nich będą stawać przed różnymi zadaniami i relacjonować ich wykonanie na kanale Hoop Coli na YouTube, Veedo.pl i platformie eskaGO. Najlepsze produkcje stworzone podczas podróży wyłonione zostaną na podstawie liczby wyświetleń, a najlepsza grupa stanie przed finalnym zadaniem na wyjeździe zagranicznym.

Lublinianie będą mieli okazję już w sobotę 15 sierpnia spotkać się z Gimperem, Izakiem czy Szwagrami z kanału ŚmiechawaTV. Gospodarzem spotkania będzie Historia bez cenzury.

Gdzie? Stadion Arena Lublin
Czas? Start godzina 17.00

Wstęp wolny

pobrane

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.