Honda szybsza niż wygląda. Przekonał się o tym kierujący, który swoją brawurową jazdę zakończył w kuchni jednorodzinnego domu

rozbita Honda jazz Łuków
rozbita Honda jazz Łuków | fot. Policja Łuków

O dużym szczęściu może mówić kierowca Hondy Jazz, który 02.11.2023 przed godziną 19:00 w miejscowości Trzebieszów Pierwszy wjechał w ścianę domu jednorodzinnego. Na szczęście domownicy byli w innych pomieszczeniach w tym czasie i skończyło się na rozbitym samochodzie i elewacji budynku.

Samochodem wjechał w dom

Około godziny 19:00 dyżurny łukowskiej policji otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że samochód wjechał w dom. Według informacji zgłaszającego, kierowca osobowego pojazdu zderzył się z budynkiem mieszkalnym, a jedna osoba odniosła obrażenia. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze ustalili, że 23-letni mieszkaniec Łukowa, kierujący Hondą Jazz, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę budynku znajdującego się w pobliżu.

Honda Jazz uderzyła w ścianę budynku
Dziura w budynku po uderzeniu auta | fot. Policja Łuków

Kierującym Hondy Jazz był 23-letni mieszkaniec Łukowa. W wyniku tego zdarzenia młody mężczyzna odniósł niegroźne obrażenia ciała, które nie stanowiły zagrożenia dla jego życia ani zdrowia. Został on przewieziony do szpitala celem dalszej opieki medycznej.

Nadmierna prędkość w zakręcie przyczyną zdarzenia

Policjanci z łukowskiej drogówki, którzy prowadzili śledztwo na miejscu zdarzenia, ustalili, że kierowca Hondy, poruszał się z nadmierną prędkością na zakręcie i stracił kontrolę nad pojazdem. W wyniku tego trudno było mu utrzymać prawidłowy tor jazdy. Zjechał z jezdni w kierunku ściany budynku mieszkalnego, uderzył w miejsce, gdzie znajdowała się kuchnia. Na szczęście w chwili tego zdarzenia, nikogo nie było w tym pomieszczeniu, gdyż wszyscy domownicy przebywali w pokoju po drugiej stronie budynku.

Za niedostosowanie prędkości do warunków jazdy i spowodowanie zagrożenia w ruchu ulicznym. Kierowca został ukarany mandatem 1500 zł. To nie koniec jego kłopotów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.