Honda poszukiwana w Kanadzie odzyskana przez Straż Graniczną w Zosinie

Honda skradziona na terenie Kanady
Skradziona Honda odnaleziona przez SG. fot. SG

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas kontroli granicznej odzyskali samochód osobowy marki Honda CR-V o wartości 120 tys. zł, który był poszukiwany jako utracony w Kanadzie.

Odzyskanie poszukiwanego pojazdu

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Zosinie, funkcjonariusze NOSG zatrzymali 34-letnią obywatelkę Ukrainy, która próbowała wyjechać z Polski na Ukrainę samochodem Honda CR-V z 2019 roku. Podczas kontroli granicznej ustalono, że pojazd jest poszukiwany jako utracony w Kanadzie. Wartość zabezpieczonego samochodu oszacowano na 120 tys. zł.

przejście graniczne
Przejście graniczne | fot. Straż Graniczna

Dalsze postępowanie

W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Kierującą pojazdem oraz poszukiwany samochód przekazano funkcjonariuszom Policji z Hrubieszowa do dalszych czynności.

Warto zaznaczyć, że w tym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pojazdy o łącznej wartości 4,5 mln zł.

Czy spotkaliście się z podobnymi sytuacjami? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach i udostępnijcie ten artykuł, aby zwiększyć świadomość na temat działań Straży Granicznej!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.