Holandia – zamieszkaj i pracuj w tym pięknym kraju!

holandia
Materiał prasowy

Mieszkasz w Lublinie i chcesz wyjechać do Holandii? Zastanawiasz się, który środek transportu wybrać? Chcesz dojechać szybko we wskazane miejsce, ale przede wszystkim bezpiecznie? Bez znaczenia czy wybierasz się w odwiedziny do rodziny, do pracy czy może jedziesz na krótkie wakacje, poniższy artykuł powinien pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję.

Holandia – Królestwo Niderlandów, leżące w zachodniej części Europy i południowej części Ameryki Północnej. Od 1 stycznia 2020r Holandia zmieniał swoją oficjalna nazwę na Niderlandy, co oznacza niskie państwo (większość powierzchni kraju leży poniżej poziomu morza). Holandia jest pięknym krajem, położonym na równinach. Słynie jako miasto rolników i kupców. Na ulicach miast częściej niż jeżdżące samochody spotkamy rowerzystów – ten sposób transportu preferują Holendrzy. Rowerem najszybciej i najbezpieczniej można poruszać się po tzw. ” Autostradach rowerowych”, gdzie zapaleni rowerzyści rozpędzają się i przemierzają codziennie od kilku do kilkudziesięciu kilometrów dojeżdżając w ten sposób do pracy czy szkoły. Holandia słynie również z największej liczby muzeów na całym świecie (prawie 1000!)

Praca i życie w Holandii

Coraz więcej Polaków decyduje się na pracę za granicą. Najczęściej wybieranym kierunkiem są Niemcy i Holandia. Dlaczego Holandia? Wybór na Holandię pada z prostego względu, po pierwsze dzieli nas od tego kraju stosunkowo niewielka odległość, po drugie można tam znaleźć pracę nie tylko na stałe, ale również na krótszy okres, np. na wakacje letnie, ferie zimowe czy pracę w okresie przedświątecznym i noworocznym. Często z tej opcji korzystają osoby, które nie chcą na stałe przenosić się do innego kraju, chcą móc często zjeżdżać do swojej rodziny w Polsce oraz studenci, którzy akurat mają przerwę na uczelni. Praca za granicą, nawet na krótki okres daje nam możliwość całkiem dobrego zarobku. Holandia jest świetnym miejscem do zamieszkania na stałe, więc często osoby, które znajdą już dla siebie odpowiednią pracę zostają w tym kraju na znacznie dłużej.

Dojazd do Holandii

Jeśli już zdecydujemy w jakim celu jedziemy do Holandii, zostaje nam jeszcze wybór czym tam dojedziemy. Z racji tego, że w kraju głownie poruszać będziemy się pieszo lub na rowerze, coraz mniej osób decyduje się na wyjazd swoim samochodem. Niektóre osoby decydują się na dojazd do Holandii w ramach przejazdów z inną osobą jej prywatnym samochodem, ale musimy pamiętać, że nie gwarantuje nam to bezpieczeństwa. Komfort jazdy może być niewielki. Najlepszą opcją będzie dojazd busem. Bezpiecznie, w rozsądnej cenie, pod wskazany adres.

Gdzie znajdziecie najlepsze i najtańsze połączenia?

Busy Lublin Holandia – oferują wyjazdy do i z Holandii 3 razy w tygodniu, więc nawet jeśli planujesz krótki wyjazd, dzięki firmie Ultrans będziesz miał taką możliwość. Kierowca busa odbierze Cię z Twojego domu i zawiezie pod wskazany adres, więc nie musisz martwić się swoim bagażem i przesiadkami. Na czas drogi firma zapewnia ubezpieczenie, pojazdy prowadzą doświadczeni i uprawnieni do międzynarodowego przewozu osób, kierowcy. Szczegółowe informację znajdziesz na stronie firmy Ultrans.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.