Hodował w kotłowni konopie. W słoikach miał pół kilograma suszu marihuany

Susz marihuany w domu 28-latka
Susz marihuany w domu 28-latka | fot. KMP Lublin

Policjanci ustalili i weszli do domu 28-latka z Lublina. W kotłowni ujawnili nielegalną uprawę konopi, a w szafce znaleźli susz marihuany w słoikach.

Hodował w kotłowni konopie

Realizacja sprawy była efektem ustaleń operacyjnych funkcjonariuszy z wydziału zajmującego się przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Z informacji kryminalnych wynikało, że 28-letni mężczyzna może zajmować się wytwarzaniem narkotyków.  

Policjanci podczas przeszukania zajmowanego przez mężczyznę domu natrafili na podejrzaną ściankę w kotłowni. Podczas dokładnego sprawdzania okazało się, że za płytą pilśniową znajduje się specjalnie odgrodzony fragment pomieszczenia.

„Tam mężczyzna stworzył odpowiednie warunki do uprawy konopi. Dodatkowo w szafce funkcjonariusze natrafili na słoiki z zawartością marihuany. Łącznie zabezpieczono blisko pół kilograma suszu” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

28-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzuty uprawy i wytworzenia znacznych ilości narkotyków. Na wniosek policjantów i prokuratora trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Grozi mu od 3 do 15 lat więzienia.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chciał bym wiedzieć czym różni się zarzut uprawy a wytwarzania ? Kolejny przestępca zatrzymany Hahaha Śmiać mi się już chce , zamiast już to kur.a zalegalizować i jak kolwiek poprawić buszet Państwa :/

  2. hoduje się świnie, chomiki….
    susz konopi a nie marihuany