H&M znika z Krakowskiego Przedmieścia. Znamy datę zamknięcia sklepu w Lublinie

hm krakowskie przedmieście lublin
cof

Z kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu 34 wyprowadza się sklep sieci odzieżowej H&M. Sieć nie była zainteresowana przedłużeniem wynajęcia kamienicy. Właściciel budynku szuka nowego najemcy.

 

Sklep H&M mieszczący się na lubelskim deptaku (Krakowskie Przedmieście 34) pojawił się pod tym adresem w 2012 r. Otwarcie sieciówki było na tyle wyjątkowe, że klienci czekali w kolejce nawet trzy godziny. Tego dnia sieć przygotował dla pierwszych 100 klientów wyjątkowy prezent – bony o wartości 100 złotych na dowolne zakupy. Przedstawiciele spółki szczycili się, że jest to jeden z najładniejszych salonów H&M w Polsce.

 

W 2016 r. sieć zdecydowała się nie przedłużyć umowy z właścicielem kamienicy na wynajem obiektu. Sieć zmienia swoją politykę i głównie stawia na miejsca w obiektach handlowych typu galerie handlowe.

 

Jak nas poinformowali pracownicy, sklep H&M przy Krakowskim Przedmieściu 34 będzie działać do 3 października. Od środy 4 października, klienci zakupów już tam nie zrobią.

 

Pozostałe sklepy sieci w Lublinie mieszczą się w Centrum Handlowym Plaza, Atrium Felicity i Tarasach Zamkowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.