Zobaczcie najlepsze hity kampanii wyborczej. Plakaty wyborcze na wesoło

Najśmieszniejsze i najdziwniejsze plakaty wyborów samorządowych 2018

Piątek jest ostatnim dniem kampanii przed wyborami samorządowymi. O północy rozpocznie się cisza wyborcza. Postanowiliśmy zebrać najdziwniejsze plakaty wyborcze.

Niektórzy kandydaci do samorządu celowo wyróżniali się podczas kampanii wyborczej, by zwrócić na siebie uwagę. Byli też tacy, którym zdarzyło się to zupełnie przypadkiem. Celowe, nie zawsze udane zabiegi, a także przeróżne wpadki sprawiły, że nazwiska wielu kandydatów zostaną zapamiętane na długo. Czy wpłynie to na wynik wyborów? O tym przekonamy się już po najbliższym weekendzie.

Przedwyborczych hitów nie zabrakło również w naszym regionie. W galerii znajdziesz najdziwniejsze i najśmieszniejsze plakaty kampanii podczas wyborów samorządowych 2018. Nie zabrakło również przykładów z Lublina.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.