Harmonogram pokazów fontanny na Placu Litewskim we wrześniu

Pokaz multimedialny na Placu Litewskim
Pokaz multimedialny na Placu Litewskim | fot. Miasto Lublin

Prezentujemy wrześniowy harmonogram pokazów fontanny multimedialnej na Placu Litewskim w Lublinie. Łącznie odbędzie się 6 pokazów. Sprawdź, kiedy i o której godzinie.

Pokazy fontanny w Lublinie we wrześniu

Sześć pokazów będą mogli obejrzeć widzowie we wrześniu na fontannie multimedialnej na Placu Litewskim. Wśród nich nowy pokaz, który powstał w ramach współpracy miasta Lublin z lubelskim środowiskiem akademickim.

„Narracja widowiska Symfonia nauki odwołuje się do ponad 100-letniej tradycji akademickości Lublina nawiązując do osiągnięć z wybranych dziedzin nauki. Prezentacja przedstawia skomplikowane obszary nauki w przystępny dla wszystkich sposób” – czytamy w opisie pokazu.

W programie pokazów na najbliższe dni przewidziano również jeden pokaz pozaweekendowy. W związku z obchodami Dnia Solidarności i Wolności, 31 sierpnia o godz. 21.00 widzowie zobaczą spektakle Inspiruje nas Wolność oraz Anioły Lubelskie.

Wrześniowe pokazy na fontannie na Placu Litewskim odbywać się będą w piątki i w soboty o godzinie 21.00. Wrzesień to także ostatni miesiąc pokazów na pl. Litewskim.

Harmonogram pokazów we wrześniu

  • 3 września, piątek – Wydarzenia KulturalneTradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego + Sen o Mieście;
  • 4 września, sobota – Wieniawski IMPROTradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego + Anioły Lubelskie;
  • 10 września, piątek – Czarcia ŁapaTradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego + Sen o Mieście;
  • 11 września, sobota – Wieniawski IMPROUnia Narodów;
  • 17 września, piątek – Wieniawski IMPROTradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego + Anioły Lubelskie;
  • 18 września, sobota – Symfonia NaukiTradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego + Sen o Mieście.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.