Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Wojewody Lubelskiego

W sobotę 18 lutego w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Wojewody Lubelskiego.

 

Start turnieju zaplanowano na godz. 10:00 na hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. W skład drużyn uczestniczących w turnieju wchodzą pracownicy poszczególnych urzędów.

 

A drużynami są: Miasto Tomaszów Lubelski, Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie, Miasto Krzemieniec (Ukraina), Powiat Tomaszowski, Miasto Zamość, Miasto Radzyń Podlaski, Gmina Kąkolewnica, Miasto Kraśnik, Miasto Lubartów, Miasto Lublin.

 

W meczach udział wezmą również szefowie niektórych jednostek, wśród nich wojewoda lubelski profesor Przemysław Czarnek oraz gospodarz miejsca – burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski.

 

Planowane zakończenie Turnieju, z wręczeniem pucharów i nagród, nastąpi ok. godz. 16.00.

Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Wojewody Lubelskiego
Halowy Turniej Piłki Nożnej Samorządowców o Puchar Wojewody Lubelskiego

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.