Halloween zbliża się wielkimi krokami – nie masz planów? Dom Strachu Ciemno zaprasza – 31.10 straszymy całą noc!

Halloween w Domu Strachu Ciemno
Halloween w Domu Strachu Ciemno

Na temat Halloween w Polsce zdania są podzielone. Zwolenników i przeciwników jest sporo… Czy nam się to podoba, czy nie – jest to element popkultury, który na dobre zagościł w naszym społeczeństwie. Nikt nikogo nie zmusza do obchodzenia najstraszniejszej nocy w roku… ale jak się już ma zamiar, to podpowiadamy dobre miejsce na Halloween w Lublinie.

Halloween w Domu Strachu Ciemno – całonocny festiwal strachu i upiorności!

Noc z 31 października na 1 listopada bez dwóch zdań zapisze się w historii grozy Lublina. Strzygi, zmory, wampiry i inni mieszkańcy przybytku mieszczącego się przy ulicy Kowalskiej 4, już od kilku tygodni szykują na ten wieczór moc straszliwych niespodzianek – będą straszyć całą noc, aż do ostatniej rezerwacji.

Czego możemy spodziewać się po wizycie w Domu Strachu Ciemno? Chyba nikt nie lubi spoilerów w horrorach, więc tę informację pozostawimy dla odwiedzających. Możemy jednak zapewnić – będzie się działo i będzie przerażało, zdecydowanie będzie to niezapomniana noc… Zresztą – czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce na spędzenie Halloween niż upiorny Dom Strachu w Lublinie? My takiego nie znamy!

Wybierasz się na halloween’ową imprezę do Domu Strachu Ciemno? Niespodzianki dla najciekawszych kostiumów!

Tak jest – właśnie tak! Chyba każdy potwór zgodzi się z nami, że przeraźliwy look to podstawa działalności każdego straszydła. Dlatego, po wspólnej naradzie, potwory z Domu Strachu Ciemno ustaliły, że nagrodzą niespodziankami najciekawiej przebrane osoby. Czy aby je zdobyć, wystarczy zwykłe prześcieradło z dziurkami na oczy? Ciężko powiedzieć, odpowiedź zależy od komisji potworów, jednak z uwagi na to, że zasiadają w niej naprawdę wytrawne straszydła, można domniemać, że poprzeczka będzie ustawiona wysoko!

Dom Strachu Ciemno – Horror House z prawdziwego zdarzenia

Dom Strachu Ciemno to tak zwany Horror House – a więc obiekt łączący zalety escape roomu i domu grozy. Na odwiedzających czekają szlaki do pokonania, misje do wypełnienia i zagadki do rozwiązania. Znajduje się tutaj także VIP Room – miejsce, w którym zorganizujesz imprezę firmową, urodzinową, wieczór panieński, kawalerski lub jakikolwiek inne, niezapomniane wydarzenie.

W trakcie wizyty skontaktujesz się z istotami z innych światów – duchami, strzygami, szkieletorami i innymi przerażającymi stworami. Spokojnie – wszystkie te zmory są grane przez profesjonalnych aktorów, a pozom straszności wizyty dostosowywany jest do preferencji, odwiedzającego. Dostępne są cztery wersje:

  • fun (od 13 roku życia),
  • fear (od 16 roku życia),
  • pain (od 18 roku życia),
  • horror (od 18 roku życia).

Dreszczyk grozy, gęsia skórka i multum zagadek do rozwiązania – czy istnieje lepsze miejsce na organizację imprezy w okresie halloweenowym? Naszym zdaniem zdecydowanie nie! Dlatego, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś to kliknij facebook Domu Strachu Ciemno, aby być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami ze świata lubelskich potworów.

Rezerwacje realizowane są pod numerem telefonu: 606 921 821 lub na miejscu, przy ulicy Kowalskiej 4. Dostępne godziny sprawdzisz w zakładce „rezerwacje” na stronie internetowej www.ciemno.eu. Zapraszamy!

Dom strachu ciemno rezerwacje halloween

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.