Grupą napadli na przechodnia. Pobili i okradli 21-letniego mężczyznę

IMG 20160912 115656 e1474280392524
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Sześciu mężczyzn w miniony weekend napadło na przechodnia. Pobili 21-latka, ale zabrali mu również portfel z dokumentami i gotówką w kwocie 1 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w rejonie Placu Czechowicza w Lublinie. O tym że grupa młodych mężczyzn bije innego, dyżurny komendy miejskiej został poinformowany przez pracowników centrum monitoringu wizyjnego.

Mundurowi zatrzymali na gorącym uczynku łącznie 6 osób. Są nimi mieszkańcy Lublina i pow. biłgorajskiego w wieko od 16 do 29 lat. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego mieszkańca pow. puławskiego, nie został on tylko pobity, ale także okradziony z portfela i dokumentów. W portfelu znajdowała się gotówka w kwocie ponad 1 tys. złotych.

W wyniku przeszukania policjanci u jednego z zatrzymanych – 29-latka z Lublina ujawnili skradzione banknoty. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Razem z nim za rozbój odpowiadał będzie także 19-letni mieszkaniec Lublina.

Wczoraj obydwaj usłyszeli zarzuty rozboju. Ponieważ 29-latek dopuścił się kolejnego przestępstwa, odpowie przed sądem w warunkach recydywy. Wczoraj sąd aresztował obydwu podejrzanych na 3 miesiące.

(fot. Dominik Wąsik)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.