Groźny wypadek na wyjeździe z Lublina. Motocykl zderzył się z Boltem. Droga zablokowana

Wypadek na al. Spółdzielczości Pracy
Wypadek na al. Spółdzielczości Pracy | fot. czytelniczka Marta

Na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty. Zderzył się on z samochodem osobowym. Na miejscu pracują służby ratunkowe, droga wylotowa jest zablokowana.

Wypadek na al. Spółdzielczości Pracy

Do wypadku doszło w sobotę (2.09) około godz. 10.20 na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Za skrzyżowaniem z ul. Nasutowską z kierunku Lubartowa doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. O tym zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka Marta.

„Motocykl uderzył w tył Bolta. Motocykl leży bokiem na wjeździe na nitkę do Ikei a Bolt stoi na wjeździe na Elizówkę przy stacji Orlen” – relacjonuje.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha poruszał się al. Spółdzielczości Pracy w kierunku Lubartowa. W trakcie jazdy uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku samochodu marki Toyota, po czym upadł na jezdnię.

Motocyklista z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Aktualizacja 11:30

Droga jest już przejezdna, zablokowany jest jeden pas.

Yamaha po zderzeniu z toyotą
Yamaha po zderzeniu z toyotą | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.