Groźny wypadek koło młyna Krauzego. Zderzyły się dwa samochody, droga zablokowana

Wypadek na al. Tysiąclecia przy Młynie Krauzego
Wypadek na al. Tysiąclecia przy Młynie Krauzego | fot. czytelniczka Paulina

Kierowcy, uwaga na utrudnienia w ruchu na al. Tysiąclecia na wysokości młyna Krauzego. Zderzyły się tam dwa samochody. Zablokowana dwa pasy w kierunku centrum.

Wypadek na al. Tysiąclecia w Lublinie

Do wypadku doszło w poniedziałek (25.04) około godz. 19.30 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W okolicach młyna Krauzego zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i volkswagen. Na miejscu interweniuje policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renaultem jechał w kierunku centrum. Przed wiaduktem nad al. Tysiąclecia jego pojazd uległ awarii, w wyniku czego zatrzymał się po prawej stronie jezdni. Kierowca rozstawił trójkąt ostrzegawczy, po czym wrócił do samochodu. Po chwili w jego tył auta wjechał volkswagen.

W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. To 86-letni kierowca volkswagena. Całkowicie zablokowana jest al. Tysiąclecia w kierunku centrum. Kierowcy jadący od al. Witosa zjeżdżają na zjeździe w kierunku ul. Mełgiewskiej. Na miejsce jedzie już holownik. Policjanci informują, że utrudnienia mogą wystąpić do ok. 21.30.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.