Groźnie wyglądające dachowanie na wyjeździe z Lublina. Kierująca toyotą próbowała uniknąć zderzenia z innym autem

Dachowanie toyoty na al. Witosa
Dachowanie toyoty na al. Witosa | fot. czytelniczka Jolanta

Na wyjeździe z Lublina w kierunku Świdnika doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą próbowała uniknąć zderzenia z innym autem. W wyniku tego manewru straciła panowanie nad pojazdem i dachowała.

Groźnie wyglądające dachowanie na al. Witosa

Do zderzenia doszło we wtorek (28.02) po godz. 15.00 na al. Witosa w Lublinie. Przed wiaduktem naprzeciwko Orlenu w kierunku Świdnika doszło do dachowania samochodu marki Toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca toyotą, jadąc w kierunku Świdnika, próbowała uniknąć zderzenia z innym autem, którego kierowca zamierzał zmienić pas. Kobiecie udało się uniknąć zderzenia, lecz w wyniku nagłego manewru straciła panowanie nad pojazdem, który uderzył w słup latarni, a następnie dachował na środku jezdni.

Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia wszystko na to wskazuje, iż zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Kierująca toyotą doznała niegroźnych otarć i potłuczeń. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Przez blisko godzinę jezdnia z kierunku Świdnika była całkowicie zablokowana, a kierowcy byli kierowani w ul. Doświadczalną, a następnie w ul. Franczaka Lalka.

Zdjęcia

Dachowanie toyoty na al. Witosa
Dachowanie toyoty na al. Witosa | fot. czytelniczka Jolanta

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.