Najnowsze ogłoszenia (spoty)
Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego zdarzenia, do którego doszło na rondzie Mohyły w centrum Lublina. Kierowca lexusa nie ustąpił pierwszeństwa, w wyniku czego uderzył w toyotę, która dachowała. Jedna osoba została poszkodowana.
Dachowanie na rondzie Mohyły
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17.04) po godz. 8 na rondzie Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ulic Ruskiej, Lwowskiej i Podzamcze zderzyły się dwa samochody osobowe: lexus i toyota. Na miejscu interweniowała policja i zespół ratownictwa medycznego.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna kierujący lexusem poruszał się ul. Lwowską od al. Andersa. Wjeżdżając na skrzyżowanie, wymusił pierwszeństwo przejazdu na toyocie, która jechała od al. Tysiąclecia w kierunku ul. Podzamcze. Uderzona w bok toyota dachowała i skasowała pobliski znak.
W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba – kierowca toyoty. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalali szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.
Zdjęcia



Mam wrażenie że Lexus z wypożyczeni a kierowca obcokrajowiec.
Dodaj opinię