Grabarz stracił równowagę i wpadł do świeżo wykopanego grobu. Alkomat wskazał w jego organizmie 0,2 promila

Znicze i kwiaty na grobach
Znicze i kwiaty na grobach | fot. Adobe Stock

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło na lokalnym cmentarzu parafialnym. Grabarz podczas wykonywanych prac wpadł do świeżo wykopanego grobu, uderzając głową o podłoże. Alkomat wskazał w jego organizmie 0,2 promila.

Wpadł do grobu

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (2.10) na terenie cmentarza parafialnego przy ul. Królewskiej w Rykach. Z ustaleń policji wynika, iż wypadkowi uległ 38-letni pracownik firmy wykonującej prace na terenie cmentarza związane z wykopaniem grobu.

„Mężczyzna, stojąc nad wykopanym otworem ziemnym, z nieustalonych przyczyn stracił równowagę i wpadł do niego, uderzając głową o jego podłoże. Wykopany grób miał blisko 1,5 metra głębokości” – mówi asp. sztab. Agnieszka Marchlak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach.

38-letni mieszkaniec ryckiej gminy został przetransportowany z obrażeniami do szpitala. Na szczęście doznał tylko lekkich obrażeń i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze zbadali go na zawartość alkoholu. Jak się okazało miał 0,2 promila alkoholu w organizmie. 

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.