Gotówka znaleziona w bankomacie. Policja poszukuje właściciela pieniędzy

bankomat
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci poszukują właściciela gotówki. Pieniądze pozostawione w podajniku bankomatu znalazł 26-letni mieszkaniec Krakowa. O fakcie tym powiadomił mundurowych.

Pieniądze znalezione w bankomacie

Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie przy jednym z marketów w Biłgoraju. 26-letni mieszkaniec Krakowa zauważył, że w oknie podajnika bankomatu zostały pieniądze.

Uczciwy mężczyzna natychmiast o zdarzeniu poinformował policjantów, który zabezpieczyli gotówkę w kwocie kilkuset złotych.

Pieniądze czekają na właściciela w budynku Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju przy ul. Polna 1. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 798 003 485.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie odebraną gotówkę po ok. 30 sek bankomat sam wciąga spowrotem. Chyba na początku miał inne zamiary…