Gorzków. 44-latek wjechał na cmentarz, zniszczył 7 nagrobków

wypadek gorzków wjechał w cmentarz 2

W Gorzkowie kierowca furgonetki stracił panowanie nad autem, zjechał z ulicy, rozbił ogrodzenie cmentarza i przekoziołkował po kilku nagrobkach.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek w Gorzkowie (pow. krasnostawski). Kierujący dostawczym Volkswagenem 44-letni obywatel Ukrainy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, następnie zjechał z drogi i uderzył w parkan cmentarza. Samochód przeleciał nad ogrodzeniem i zatrzymał się na boku na nagrobkach.

 

Jak ustalili mundurowi w wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległo siedem nagrobków. Kierujący był trzeźwy. Z uwagi na to, iż 44-latek nie miał stałego miejsca pobytu w Polsce jeszcze tego samego dnia został doprowadzony do Sądu Rejonowego w Zamościu, który ukarał go grzywną.

wypadek gorzków wjechał w cmentarz 3
fot. KPP w Krasnymstawie
wypadek gorzków wjechał w cmentarz 1
fot. KPP w Krasnymstawie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.