Gołoledź i mgła w regionie. Ciężarówki blokują trasę Zamość – Tomaszów Lubelski

49795477 469406876938200 504301414785220608 n
Trudne warunki na trasie Zamość - Tomaszów Lubelski | fot. czytelnik Andrzej

Uwaga kierowcy! Na trasie Zamość – Tomaszów Lubelski występują spore utrudnienia w ruchu spowodowane gołoledzią. Ciężarówki blokują odcinki, w których jest „pod górkę”.

Czytelnik Andrzej ostrzega kierowców przed utrudnieniami, które występują na odcinku drogi krajowej nr 17, między Zamościem a Tomaszowem Lubelskim.

„W stronę Tomaszowa Lubelskiego stoi jedna ciężarówka nie może wyjechać i blokuje prawy pas. W stronę Zamościa, gdzieś 2 kilometry od „zakrętów śmierci” się zaczyna i ciągnie się kierunku Tomaszowa. Korek ciągle się powiększa, bo mnóstwo ciężarówek stoi, a piaskarki i pługi nie mają jak ich ominąć. Na całej trasie praktycznie gołoledź” – relacjonuje czytelnik Andrzej.

Ostrzeżenie IMGW

„Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -1, temperatura minimalna gruntu około -2” – prognozuje Michał Folwarski z IMGW.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.