Uwaga kierowcy! Na trasie Zamość – Tomaszów Lubelski występują spore utrudnienia w ruchu spowodowane gołoledzią. Ciężarówki blokują odcinki, w których jest „pod górkę”.
Czytelnik Andrzej ostrzega kierowców przed utrudnieniami, które występują na odcinku drogi krajowej nr 17, między Zamościem a Tomaszowem Lubelskim.
„W stronę Tomaszowa Lubelskiego stoi jedna ciężarówka nie może wyjechać i blokuje prawy pas. W stronę Zamościa, gdzieś 2 kilometry od „zakrętów śmierci” się zaczyna i ciągnie się kierunku Tomaszowa. Korek ciągle się powiększa, bo mnóstwo ciężarówek stoi, a piaskarki i pługi nie mają jak ich ominąć. Na całej trasie praktycznie gołoledź” – relacjonuje czytelnik Andrzej.
Ostrzeżenie IMGW
„Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna około -1, temperatura minimalna gruntu około -2” – prognozuje Michał Folwarski z IMGW.
Dodaj swój komentarz