Globus Ski w Lublinie. Rusza stok przy Globusie (CENNIK)

Stok narciarski Globus Ski | fot. Jakub Pecio // Spotted Lublin

Z Lublina ucieka zima, lecz to nie przeszkoda dla stoku narciarskiego w centrum miasta. Globus Ski zaprasza mieszkańców od najbliższego piątku.

– Zgodnie z zapowiedziami wraz z początkiem ferii zimowych w naszym regionie rozpoczynamy sezon na stoku Globus Ski przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR Lublin.

W piątek (26 stycznia) stok będzie czynny w godz. 15.00-21.00, w kolejnych dniach w godz. 10.00-21.00. – Oświetlenie całego stoku pozwala na jazdę do późnych godzin wieczornych – informuje Bednarczyk.

Meteorolodzy prognozują ocieplenie i odwilż a stok rozpoczyna swój sezon? – Nie obawiamy się dodatnich temperatur. Naśnieżyliśmy stok pół metrową pokrywą śnieżną, o którą będziemy dbać – wyjaśnia Bednarczyk.

Do dyspozycji są dwie trasy narciarskie (do jazdy na nartach i snowboardach) z wyciągami o długości 300 i 100 metrów. – Wyznaczymy również trasę do zjeżdżania na sankach. W kolejnym etapie naśnieżania, na ile tylko warunki pogodowe pozwolą, przygotujemy snowpark z przeszkodami w dolnej części stoku – dodaje rzecznik.

Osoby nie dysponujące własnym sprzętem, zarówno narciarskim jak i snowboardowym, mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu znajdującej się przy stoku.

//AKTUALIZACJA

Czytaj więcej: Na nartach nie pojeździsz. Globus Ski zamknięty

Globus Ski – cennikKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.