Globus Ski: Bezpłatne warsztaty dla snowboardzistów i freeskierów

Warsztaty dla snowboardzistów i freeskierów | fot. MOSiR

Park dla snowboardzistów przy Globusie wkrótce zacznie działać pełną parą. Warsztaty Snowparkowe oraz Pro Weld Snowpark organizują w sobotę 30 stycznia specjalne, darmowe warsztaty.

W trakcie warsztatów Freestyle Snowboard & Freeski doświadczeni riderzy będą dzielić się z uczestnikami wiedzą, doświadczeniami i praktycznymi uwagami dotyczącymi techniki jazdy. Ma to pomóc młodzieży rozwinąć swoją pasję i podnieść poziom sportowy wśród lubelskich wielbicieli tej dyscypliny sportu.

Nauczać będzie dziesięciu instruktorów jazdy na snowboardzie oraz jeden narciarzy. Instruktorzy poprowadzą zajęcia teoretyczne na temat bezpieczeństwa na stoku, a także zajęcia praktyczne.

Warsztaty potrwają od godz. 12.00 do 17.00. Zapisać będzie można się w dniu imprezy, godzinę przed jej rozpoczęciem. Należy mieć ze sobą druk zgłoszeniowy (do pobrania na www.mosir.lublin.pl w aktualnościach). W przypadku osób niepełnoletnich wymagana będzie zgoda opiekuna. Uczestnicy muszą mieć też aktualne ubezpieczenie NNW i OC. Osoby, które nie maja swojego sprzętu, mogą skorzystać z wypożyczalni przy stoku Globus Ski.

Program imprezy:

11.00-12.00 zapisy w biurze zawodów,
12.00-12.30 wspólna rozgrzewka poprowadzona przez trenera CrossFit,
12.30-13.00 podzielenie uczestników na grupy (wg wieku i poziomu zaawansowania) i przydzielenie do instruktorów,
13.00-15.00 instruktaż w grupach na poszczególnych przeszkodach,
15.00-15.30 przerwa w strefie chill&grill,
15.30-17.00 konkursy grupowe na wybranych przez instruktorów przeszkodach,
17.00-19.00 otwarty park.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.